نسخه آزمایشی

افتتاح ۵۲۶ طرح ملی میراث فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۵۳۷ میلیارد تومان

افتتاح ۵۲۶ طرح ملی میراث فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۵۳۷ میلیارد تومان

اطلاعات گردشگری

۵۲۶ طرح ملی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در سراسر کشور با ارزش سرمایه‌گذاری ۲۵۳۷ میلیارد تومان با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

در شصت و نهمین پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید و ادامه پروژه های افتتاحی پنجشنبه ها که دولت از سال گذشته در دستور کار خود قرار داده است،  ۵۲۶ طرح میراث فرهنگی و گردشگری با ۲ هزار و ۵۳۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری و با ۲ هزار و ۶۹۷ نفر اشتغالزایی در استان های مختلف کشور با دستور رئیس جمهوری و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

در استان گیلان ، هتل پنج ستاره هتل حیران آستارا و رونمایی از طرح مرمت کاخ سردار امجد تالش با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دستور رییس جمهوری افتتاح و بهره برداری شد.

همچنین در استان لرستان از ۳۳ طرح مرمتی حوزه میراث فرهنگی در خانه های تاریخی، قلعه فلک الافلاک، باشگاه افسران، معابر، امامزاده ها و ۲ طرح گردشگری بزرگ کشت و صنعت و مجموعه گردشگری تفریحی دیپلمات سنتر بروجرد بهره برداری شد .

استان خراسان جنوبی نیز ۴۲ طرح حوزه میراث فرهنگی شامل مرمت و احیا و بهره‌برداری از بناهای تاریخی در شهرستان‌های مختلف این استان امروز افتتاح و به بهره برداری رسید ./ایرنا

نظرات

🔄