نسخه آزمایشی

وجود درخت به مفهوم حیات، نشاط و زندگی است

وجود درخت به مفهوم حیات، نشاط و زندگی است

اطلاعات گردشگری

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در آیین کاشت نهال در محوطه سعدآباد وجود درخت را به مفهوم حیات، نشاط و زندگی دانست و گفت: امیدوارم کاشت درختان موجب خیر و برکت برای کشور و مردم شود.

علی اصغر مونسان به مناسبت روز درختکاری و همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی با کاشت یک اصله نهال در محوطه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در تهران، گفت: وجود درخت به مفهوم حیات، نشاط و زندگی است؛ امیدوارم کاشت این نهال کوچک یادگاری برای صد سال آینده باشد و مانند سایر درختان این مجموعه رشد کرده و تنومند شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشت درخت را یکی از کارهای خداپسندانه و ارزشمند توصیف کرد و گفت: امیداورم کاشت درختان موجب خیر و برکت برای کشور شود و همزمان با پیشرفت، رشد و نمو هر درختی که کاشته می شود، شاهد پیشرفت و آینده خوب کشور باشیم و همه مردم در زندگی خود موفق باشند.

صبح روز شنبه (۱۶ اسفند ۹۹) به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، دبیر اول سفارت ایتالیا، کیا پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، معاونان مجموعه و جمعی از مسئولان در مراسم کاشت نهال در این مجموعه حاضر شدند.

 یکصد اصله نهال درخت به محوطه باغ موزه جهت کاشت انتقال یافت که یکی از این نهال ها توسط وزیر میراث فرهنگی به همراهی دبیراول سفارت ایتالیا کاشته شد./ایرنا

نظرات

🔄