نسخه آزمایشی

یک هتل پنج ستاره در کیش افتتاح شد

یک هتل پنج ستاره در کیش افتتاح شد

اطلاعات گردشگری

یک هتل پنج ستاره با گنجایش ۶۰۰ مسافر سه شنبه شب با حضور مشاور رییس جمهور و رییس شورای عالی مناطق آزاد کشور به بهره برداری رسید.

«مرتضی بانک» رییس شورای عالی مناطق آزاد، «غلامحسین مظفری» مدیرعامل منطقه آزاد کیش و جمعی از مسئولان محلی در مراسم گشایش این هتل حضور داشتند.

هتل یادشده در زمینی به مساحت ١٥ هزار متر زیربنا و در ساختمانی با ۱۲ طبقه و ۱۷۱  اتاق ساخته شده و از امکاناتی نظیر رستوران، پارکینگ مسقف و انواع امکانات ورزشی و سالنهای برگزاری جلسات برخوردار است.

وجود ۵۰ هتل با بیش از ۱۳ هزار تخت در جزیره کیش، عدم نیاز به دریافت روادید برای سفر ایرانیان خارج از کشور و گردشگران خارجی،ب رخورداری از خطوط پروازی و حمل و نقل دریایی بین کیش با کشورهای حوزه خلیج فارس از مزیت ها ی اقتصادی و زیرساخت های گردشگری از جمله گردشگری سلامت در جزیره کیش به شمار می رود.

علاوه بر هتل های فعال در جزیره، ۵۱ هتل جدید نیز در دست ساخت و ۲ هتل نیز در حال تعمیر است که ظرافیت های اقامتی جزیره را در آینده به شدت افزایش خواهد داد. همچنین ۹ پروژه مشخص و مدون برای سرمایه گذاری در حوزه سلامت در بسته فرصت های سرمایه گذاری کیش تعریف شده است./ایرنا

نظرات

🔄