نسخه آزمایشی

جشنواره گردشگری مجازی در خراسان رضوی برگزار می‌شود

جشنواره گردشگری مجازی در خراسان رضوی برگزار می‌شود

اطلاعات گردشگری

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از برگزاری جشنواره گردشگری مجازی باهدف معرفی جاذبه‌های گردشگری گناباد و بینالود خبر داد.

امیر ضیائیان از برگزاری جشنواره گردشگری مجازی با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری دو شهرستان گناباد و بینالود خبر داد و افزود: این جشنواره برای علاقه‌مندان حوزه گردشگری که عکس یا فیلم از این شهرستان‌های استان دارند، برگزار می‌شود.

مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی، معرفی جاذبه‌های گردشگری دو شهرستان گناباد و بینالود (طرقبه شاندیز)، برگزاری مسابقه عکاسی و کلیپ‌های کوتاه برای شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان به جاذبه‌های گردشگری استان خراسان رضوی در فصل پاییز را از جمله محورهای این جشنواره دانست.

علاقه‌مندان به شرکت‌ در این جشنواره می‌توانند یادداشت‌های کوتاه در خصوص مفاهیم گردشگری به‌صورت عمومی یا اختصاصی را برای دو شهرستان گناباد و بینالود(طرقبه شاندیز) ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های کوتاه خود را تا تاریخ پنج آذرماه سال جاری به شماره فضای مجازی ۰۹۰۲۰۰۷۹۷۵۷ ارسال کنند./مهر

نظرات

🔄